ALTCOINS USTAWIONE NA ŚWIECENIE PO BRUTALNYM ODRZUCENIU DOMINACJI BITCOINÓW

Altcoins wciąż ma mnóstwo do nadrobienia przeciwko swojemu starszemu bratu Bitcoinowi. Kryptoreklama ma obecnie ponad 65% udziału w rynku i dominuje nad resztą powierzchni.

Jednakże, liczba ta będzie mocno spadać, po silnym odrzuceniu na wykresach BTC.D, co potencjalnie potwierdziło wzór flagi niedźwiedziej. Celem formacji jest obniżenie metryki do 59%, czyli tylko o jeden tick powyżej miejsca, w którym znajduje się sezon alt.

PRZEWAGA BITCOIN’A NAD PIERWSZYM LEPSZYM ZAWODNIKIEM UTRZYMUJE TRON W TAKCIE
Bitcoin to pierwsza w historii kryptokurcja. Ze względu na swoją przewagę nad konkurencją i pozycję lidera na rynku, od dawna dominuje w branży. Lata temu dominacja BTC była nietykalna na poziomie znacznie powyżej 90% rynku.

14 BTC i 95.000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Jednak na początku 2017 roku dominacja BTC zapoczątkowała rozbudowany i silny trend spadkowy, który wyniósł zaledwie 35%. W tym czasie, altcoiny takie jak Ethereum i XRP miały pięciocyfrowy zwrot procentowy. Inne, mniejsze altcoiny osiągały jeszcze lepsze wyniki.

Wygenerowany został zmieniający życie dobrobyt i nastąpiła współczesna gorączka złota. Inwestorzy detaliczni FOMOed do altcoins nie rozumiejąc do czego były lub używane. Bitcoin Code balonował do $20,000, podczas gdy Ethereum osiągnął ponad $1,400 i Ripple ponad $3,50 za żeton.

Kapitał przepływał przez cały rynek kryptograficzny, ale altcoiny zdobyły ogromny udział w rynku od Bitcoinów.

Jednak od czasu, gdy dominacja BTC została osiągnięta, altcoiny znajdowały się w stałym trendzie spadkowym, który w większości przypadków zniweczył ponad 90% ich zysków. Podczas gdy na rynku jest kilka odchyleń, które działają niezależnie od Bitcoinów, większość z nich cierpi w rękach BTC.

Bitcoin btc dominacja dominacji altcoins odrzucenie

Dominacja Bitcoinów (BTC.D) Codziennie |
ALTCOINY MOGĄ W KOŃCU POWRÓCIĆ DO ZDROWIA, JEŚLI ZOSTANIE OSIĄGNIĘTY CEL, JAKIM JEST DOMINACJA NIEDŹWIEDZIA BTC.
Altcoins może wkrótce odzyskać spory kawałek dominacji, ponieważ ostatnia akcja cenowa w BTC.D pokazuje zdecydowane odrzucenie dawnego wsparcia obróciło opór.

Ten poziom wsparcia, który obecnie działa jako silny opór, jest dolną linią trendu na wielomiesięcznej fladze niedźwiedzia.

bitcoin btc dominacja altcoins flaga niedźwiedzia

Bitcoin Dominance (BTC.D) Daily | Source: TradingView
Cele formowania flagi niedźwiedziej są mierzone przez pobranie masztu i przyłożenie go do wyłomu. Celem tej struktury byłaby gdzieś około 59% dominacja.

ZWIĄZANE Z TYM CZYTANIE |“NIE KLASY AKTYWÓW“ BITCOIN WZRÓSŁ O 100,000,000% OD 2011 R.

Wraz ze zbliżaniem się do tygodniowych ram czasowych, spadek BTC.D osiągnie zasadniczy poziom, w którym podjęta zostanie długoterminowa decyzja.

bitcoin btc dominacja altcoins flaga altcoins

Bitcoin Dominance (BTC.D) Weekly | Źródło: TradingView
Poniżej poziomu 58% na wykresach BTC.D może prowadzić do wydłużenia sezonu altcoinów. Sezon altcoinów to okres czasu, podobnie jak na początku 2017 roku, kiedy to altcoiny znacznie przewyższają Bitcoinów.

Podczas tych wybuchowych ruchów altcoinowie osiągają większość swoich zysków. Ale pojawiają się one tylko wtedy, gdy BTC.D spada.

Jeśli BTC.D znajdzie wsparcie na poziomie 59% i utrzyma się, altcoins może być w dalszym ciągu liczyć się z tym, że Bitcoin zjada jeszcze więcej udziałów w rynku w najbliższych miesiącach.

Veröffentlicht am Kategorien Bitfinex